KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14246027

nr 1424 6027

Ole Rosén

(f. 1958), Sverige

Etsning, "Fångad"". Signerad, numrerad 24/40, daterad -79. Bildmått: 16,5x12,5 cm, yttermått inklusive ram: 34x25 cm

Ole Rosén, svensk-norsk målare, grafiker, skulptör och bildpedagog född i Örebro 1958.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 18:52:55

9/10 10:56:21 1      Vinnande bud

Ole Rosén

Läs mer om Ole Rosén